Egerben az Agria Parkban lévő OXO Bubble Tea teabárunkban pultos/pultosnő állás

Local Bisztró Kft.
Eger
2023. 08. 27.

Az OXO Bubble Tea teabárok folyamatosan bővülő, ismert, világméretű hálózata új arcokat keres az OXO Bubble Tea Barman (pultos/pultosnő) pozícióba.

Feladatok

  • A vendégek ízlése és kérése szerinti bubble teák elkészítése
  • A pénztárgép használata
  • A bár tisztán tartása, mert „a tisztaság fél egészség”
  • Az Ön munkatársa, a területi menedzser által kiadott feladatok teljesítése

Elvárások

  • szeresse az új dolgokat, legyen nyitott az új kihívásokra
  • tudjon csapatban dolgozni, legyen kommunikatív a vendégek és munkatársak irányában
  • legyen pozitív beállítottságú, optimista és barátságos
  • képes legyen kezelni a kellemetlen helyzeteket, például a türelmetlen vendégeket
  • szükség esetén képes legyen angolul beszélő vendégek kiszolgálására
  • Mivel teheti ránk a legjobb benyomást? Kellemes és kedves kiállással

  • Felkeltettük az érdeklődését? Akkor jelentkezzen elérhetőségeink valamelyikén. Az OXO Bubble Tea csapata örömmel várja a találkozást Önnel! Figyelem, csak az életrajzok alapján kiválasztott érdeklődőkkel fogunk kapcsolatba lépni.

Amit kínálunk

  • hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
  • az Ön pozitív hozzáállásától függő előnyös fizetési feltételeket
  • ingyenes helyszíni italfogyasztás havi 20.000 Ft értékben
  • szakemberek által nyújtott továbbképzést
  • minden teakedvelő számára továbbfejlődést a teakultúra terén
  • szakmai tapasztalat szerzését egy fejlődőképes társaság keretén belül
  • kellemes munkakörnyezetet egy kis közösségben

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott