Takarító munkakörben álláslehetőség Füzesabonyban

A Heves Megyei Aranyhíd Egyesített Szociális Intézmény állást hirdet takarító munkakörben:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Várjuk jelentkezését postai úton a 3390 Füzesabony, Tábor út 52. szám alá, elektronikus úton a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Az állással kapcsolatban érdeklődni a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon Csiba Tessza Bér-és Tb ügyintézőnél lehet.

(A telefonszám bejelentkezés után érhető el.)

Feladatok

  • Általános tisztaság és higiénia fenntartása az intézmény területén.

Elvárások

  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Amit kínálunk

  • az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott