Gépbeállító állás Füzesabonyban

GÉPBEÁLLÍTÓ munkalehetőséget ajánlunk a füzesabonyi Papír és Csomagolóeszköz gyárunkba, 3 műszakos munkarendben!

A jelenlegi világhelyzet ellenére is gyárunk folyamatosan bővül és fejleszt, ezért új kollégákra van szükségünk hosszú távra! Ha biztos munkahelyet szeretnél, akkor nálunk van a helyed!

Ha szeretnél egy jó csapat tagja lenni és részt venni gyárunk megújulásában,  akkor csatlakozz hozzánk és küldd el a jelentkezésedet!

Feladatok

  • Az adott területen található gépek és berendezések hatékony üzemeltetése.
  • A termelési programok teljesítése a vevői igények maximális figyelembevételével.
  • A minőségi előírásoknak megfelelő termék gyártása.

Elvárások

  • Lelkiismeretes, pontos, önálló munkavégzés.
  • Gépkezelői gyakorlat.
  • 3 műszakos munkarend vállalása.
  • Csapatjátékos szemlélet.

Előnyök

  • Csomagoló-, vagy papíripari tapasztalat.
  • Műszaki érzék, hasonló iskolai végzettség.

Amit kínálunk

  • Tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőséget kínálunk egy multinacionális, modern vállalati környezetben.
  • Határozatlan idejű munkaszerződés. Nincs munkaidőkeret!
  • Komplex juttatási csomag.
  • Műszakpótlék.
  • Munkába járási támogatás.
  • Vállalati rendezvények, közös élmények.
  • Támogatás szakmai fejlődésedben és képességeid kiaknázásában.
  • Megtanítunk, hogyan legyél egy sikeres csapat része.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott