A MÉRKER 2007 Zrt. egri irodájában állás villamosmérnök - kereskedő munkakörben

Mérker 2007 Zrt.
Eger
2023. 03. 13.

Feladatok

  • A cég részére beérkező megrendelések lebonyolítása vállalatirányítási rendszerben, beszállítókkal történő kapcsolatfelvétel, visszaigazolások elkészítése
  • Árajánlatok előkészítése
  • Műszaki egyeztetések, termékek kiválasztása megrendelői igény szerint
  • Árajánlat bekérése a beszállítóktól, megrendelőkkel való egyeztetés
  • Reklamációs, garanciális ügyek intézése
  • Telefonon és személyes történő kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Szállítási feladatok szervezése
  • Statisztikák készítése

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Villamosmérnök képzettség
  • Minimum középfokú IT ismeret
  • Mobilitás, rugalmasság, kiváló kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány vezetői gyakorlattal
  • Angol vagy német nyelv tudása

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Munkavégzéshez szükséges korszerű tárgyi feltételek
  • Rendszeres továbbképzési és szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott