Gazdasági divízóvezető álláslehetőség az EVAT Zrt-nél

EVAT Zrt.

Gazdasági, pénzügyi vezető

Munkavégzés helye: Heves megye

2022. 02. 14.

Eger Megyei Jogú Város Önkormányzatának 100 %-os tulajdonú gazdasági társasága az EVAT Egri Vagyonkezelő és Távfűtő Zrt. (3300 Eger, Zalár J. u. 1-3.). Fő tevékenysége a távhő előállítás, a hő- és melegvíz-szolgáltatás, az önkormányzati és saját tulajdonú ingatlanok, valamint egyéb vagyonelemek kezelésével és gazdálkodásával összefüggő feladatok. A társaság gazdasági tevékenységének irányítására gazdasági divízióvezetőt keres.

Feladatok

  • a cég teljes körű gazdasági, pénzügyi működésével kapcsolatos folyamatok irányítása, ellenőrzése;
  • a cégcsoportba tartozó gazdasági társaságok számviteli nyilvántartásának ellenőrzése;
  • a humánerőforrás- és gazdálkodás koordinálása;
  • az informatikai és számítástechnikai feladatok irányítása;
  • a szervezetileg alá tartozó munkatársak szakmai támogatása, belső feladatok koordinálása;
  • kapcsolattartás a tulajdonos önkormányzat munkatársaival és a cégcsoportba tartozó társaságok vezetőivel.

Elvárások

  • főiskolai vagy egyetemi gazdasági/pénzügyi jellegű végzettség;
  • mérlegképes könyvelő képesítés (vállalkozási szakon);
  • felhasználói szinten túlmutató számítógépes ismeretek;
  • legalább közepes nagyságú társaságoknál átfogó számviteli, pénzügyi, kontrolling és munkaügyi tapasztalatok;
  • szakmai vezetőként eltöltött 3-5 éves tapasztalat;
  • önálló, felelősségteljes tárgyalóképesség;
  • motiváltság, precizitás, terhelhetőség;
  • gyakorlatias beállítottság;
  • nyílt személyiség.

Amit kínálunk

  • teljes munkaidő

Pályázni 2022. március 25. napi határidővel, részletes, fényképpel ellátott szakmai önéletrajz, motivációs levél, továbbá a képzettségre és egyéb képesítésekre vonatkozó okiratok másolatának benyújtásával lehet az alábbi címre. A borítékon kérjük feltüntetni: „Gazdasági divízióvezetői pályázat”

EVAT Egri Vagyonkezelő és Távfűtő Zrt.
Igazgatóság Titkársága
3300 Eger, Zalár J. u. 1-3.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Felső vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!