Magasépítő építésvezető pozícióban álláslehetőség dinamikusan fejlődő építőipari cégnél

MIDDLE COURSE Kft.

Építészmérnök

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Bruttó 700000 - 700000 / Hónap
2022. 02. 04.

Magasépítő építésvezető kollégát keres dinamikusan fejlődő építőipari cég.

Feladatok

  • Építőipari munkák technológiai megvalósításának helyszíni irányítása, a munkák minőségének folyamatos ellenőrzése és a minőséggel kapcsolatos elvárások betartatása.
  • Műszaki dokumentációk ellenőrzése és rendszerben tartása.
  • Építéshelyszíni koordinációs és organizációs feladatok ellátása.
  • Kapcsolattartás az Építtető építéshelyszíni képviselőivel.
  • Projekt monitoring jelentések, kooperációs jegyzőkönyvek készítése.

Elvárások

  • Építőmérnöki, építészmérnöki, vagy magasépítési technikusi végzettség.
  • Munkáink elsősorban Borsod-Abaúj-Zemplén Megyében zajlanak, a munkavégzés helyével kapcsolatban rugalmasság szükséges.
  • Megbízható, összeszedett, határozott kollégára van szükségünk, aki önállóan végzi a munkáját, keresi és megtalálja a megoldásokat.

Előnyök

  • Műszaki Ellenőri és Felelős Műszaki Vezetői jogosultság, vagy ennek megszerzésére irányuló törekvés.
  • Magasépítési tapasztalat generálkivitelezői vagy lebonyolítói oldalon.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos megbízások a beruházás ötletétől a kulcsrakész átadásig.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!