Rendszergazda pozíció betöltésére keresünk szakembereket Egerben

Octet Kft.

Rendszergazda

Munkavégzés helye: Eger és környéke

2022. 01. 13.

Rendszergazda pozíció betöltésére keresünk szakembereket.

 Önéletrajzát bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheti el!

Feladatok

  • Szerverek, Munkaállomások telepítése, felügyelete, karbantartása ügyfeleinknél
  • Személyes segítségnyújtás a felhasználóknak
  • Felhasználói programok installálása, üzemeltetése, hibaelhárítás
  • Hardverek, szoftverek nyilvántartásának vezetése

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • Gyakorlat informatikai támogatás területén
  • Rendszerüzemeltetési, szerverüzemeltetési tapasztalat
  • Windows, szerver ismeretek
  • VMWare ESXi ismeretek
  • Jó problémamegoldó készség
  • Precíz, pontos munkavégzés