Asszisztens munkatársat keresünk tervezési osztályra Erdőtelken

PreBeton Zrt.

Egyéb asszisztens

Munkavégzés helye: Erdőtelek

2022. 01. 13.

A Market Cégcsoporthoz tartozó, vasbetonelem előregyártással foglalkozó erdőtelki Prebeton Zrt., elhivatott, kiváló, minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget

ASSZISZTENS – TERVEZÉSI OSZTÁLYRA

pozícióba

Feladatok

  • Tervek rendszerezése, nyomon követése, új verziók adaptálása
  • Gyártás tervekkel való kiszolgálása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Adatok rögzítése tervekről
  • Kapcsolattartás a tervezőkkel

Elvárások

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Kitűnő kommunikációs képesség
  • Önálló és pontos munkavégzés
  • Műszaki tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Egy dinamikusan fejlődő cégnél újabb és újabb izgalmas feladatokkal, kihívásokkal találkozhatsz
  • Versenyképes javadalmazás, dolgozói kedvezmények
  • Modern munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség, egy szuper, támogató csapat tagjaként

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott