Minőségirányítási mérnök pozícióban munkalehetőség Egerben

Medimetál Kft.

Gépészmérnök

Munkavégzés helye: Eger

2022. 01. 13.

Az egri székhelyű Medimetal Kft. több évtizede fejleszt és gyárt csontsebészeti implantátumokat és beültetésükhöz szükséges műtéti eszközöket.

Az orvostechnikai eszközökre vonatkozó uniós rendeletek megnövekedett elvárásainak teljesítéséhez minőségirányítási mérnök munkatársat keresünk minőségirányítási csapatunkba, aki érdeklődik a mérnöki- és orvostudomány határterületének ismeretei iránt.

Jelentkezés magyar és angol nyelvű önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • Rendszerszemléletű igénnyel részt vesz a minőségirányítás folyamatainak alakításában, dokumentálásában és karbantartásában, magyar illetve angol nyelven.
  • Szabványok és orvostechnikai rendeletek angol nyelven történő napi szintű használatával bekapcsolódik azok helyi körülmények között megvalósítandó alkalmazásába.
  • A kolléga a minőségirányítási vezető útmutatása alapján dolgozik.

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség  (MSc), előny a minőségirányítási mérnök és vagy gyártásfejlesztő (technológus) szakirány.
  • Megbízható, aktív angol nyelvtudás.
  • Precíz, önálló munkavégzés.
  • Kiemelkedő együttműködési képesség.
  • Új feladatokra, kihívásokra való nyitottság.
  • Egri lakhelyű, vagy hosszabb távon is szívesen rendezné be életét Egerben vagy vonzáskörzetében.

Előnyök

  • PTC Creo 3.0 és CAM programokban való jártasság.
  • Orvostechnikai szabályozások ismerete.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség.
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag.
  • Stabil vállalati háttér, 30 éves tapasztalat, folymatos növekedés.
  • Izgalmas, kihívásokat jelentő feladatok.
  • Kiváló fejlődési lehetőség.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!