Technológus álláslehetőség Egerben

PLATT 2003 Kft.

Technikus

Munkavégzés helye: Eger

2023. 01. 23.

Kedves Leendő Technológus Kollégánk!

Ha szeretnéd pénzre váltani a megszerzett tudást,

A Platt 2003 Kft. 100% magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő vállalat. A régió elismert vállalkozásaként elsősorban lemezalkatrészek, gépburkolatok, lakossági kazántestek gyártása és szerelése területén szereztünk nagy tapasztalatot, valamint mezőgazdasági gép és erőgép alkatrészek gyártásában. A gyártás és szállítás elsősorban osztrák és német piacra történik, magas minőségi követelmények betartásával és modern technológiák alkalmazásával. Versenyképességünk megőrzése és hatékonyságunk növelése érdekében technológiánkat dinamikusan fejlesztjük, bővítjük a hegesztőrobotok számát (ABB robot hegesztőcellák, Lorch Cobot hegesztőkarok). Ezeket és az összes munkaállomásunkat egy új automata raktárrendszer szolgálja ki a hatékony és gyors ellátás érdekében, ezzel gyorsítva a logisztikai folyamatokat.
A jövőbeni tervek megvalósításához egy olyan motivált kollégát keresünk, aki a cégnél mérnöki feladatokat lát el.

Feladatok

  • Árajánlatok készítése (árajánlatkérések iktatása, megvalósíthatóság vizsgálata, alapanyagárak bekérése, kalkulációk készítése),
  • Új termékek technológiai feldolgozása: rajzdokumentáció készítése, gyártási technológia meghatározása, anyagszükségletek meghatározása,
  • Gyártás támogatása: készülékek tervezése, együttműködve az üzemekkel, üzemekben folyó gyártás műszaki felügyelete
  • Változásközlések feldolgozása, menedzselése,
  • Vállalatirányítási rendszerben történő munkavégzés,
  • Részvétel fejlesztési, gyártás-optimalizálási projektekben (hegesztőrobot fejlesztés)
  • Újonnan létesítendő, automata raktárrendszerrel támogatott gyártóüzem beindításában és fejlesztésében való részvétel.

Elvárások

  • Elsősorban gépészmérnöki végzettség (gépgyártástechnológia- vagy logisztikai szakirány előny) vagy középfokú végzettség termelésben szerzett releváns tapasztalat esetén
  • 3D rajzprogram magabiztos használata
  • Excel ismeret
  • Rendszerszemlélet

Előnyök

  • Angol v. német nyelv ismeret előny

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Év végi bónusz
  • Béren kívüli juttatások (nettó 26.000,- Ft összegű SZÉP kártya próbaidő után)
  • Bejárási támogatás (21,- Ft/km vagy bérlet 86%-a)
  • Ingyenes kávé, fagylalt- és gyümölcsnapok, vitamin biztosítása
  • Céges mobiltelefon
  • Céges programok, rendezvények
  • Dolgozói jutalmazási rendszerek
  • Fiatal, lendületes jó csapat
  • Olyan cégnél sajátíthatod el a szakma rejtelmeit, amely fejlett vállalatirányítási rendszerrel dolgozik
  • További képzéseken vehetsz részt

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed valamint szívesen lennél csapatunk tagja és aktív részese vállalatunk további dinamikus fejlődésének, kérjük, hogy küldd el önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva, bérigény megjelölésével.