Wellness recepciós állás a Bambara Hotelben

A Bambara Hotel fiatalos wellness csapatába keresünk wellness recepciós kollégát.

4 napos munkahetet, főállású munkaviszonyt, hosszútávú munkalehetőséget és prémium rendszerben való részvételt kínálunk.

Ha úgy érzed, hogy vonz a wellness világa, van wellness- szépségápolásba vagy recepción tapasztalod, és elhivatott vagy a szakma iránt, szeretnél fejlődni, biztos lehetőséget keresel, nálunk a helyed!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges.

Feladatok

  • Wellness recepción vendégek fogadása, masszázsfoglalások rögzítése, wellness napi működésében aktív részvétel, vendégek tájékoztatása.

Elvárások

  • Középfokú végzettség,
  • Wellness/szépségipar/recepció/ügyfélkapcsolati tapasztalat,
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség,
  • Igényes, ápolt megjelenés,

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott