Részmunkaidős HR asszisztenst keresünk Füzesabonyba

Pikopack Zrt.
Füzesabony
2021. 11. 18.

A Pikopack Zrt. HR asszisztens munkatársat keres.

Feladatok

  • az üres pozíciókra való keresések teljes körű lebonyolítása a munkaerő-igény beérkezésétől az ajánlattételig,
  • a kiválasztási folyamat adminisztrációja, szervezése - önéletrajz-szűrés, interjú időpontok egyeztetése,
  • álláshirdetések készítése, hirdetések feladása,
  • új kollégák felvételének, oktatási napjának szervezése,
  • egyéb adminisztratív feladatok.

Elvárások

  • HR területen szerzett tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • empatikus, nyitott személyiség.

  • kiválasztás és munkaerő-felvétel területén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • részmunkaidő, home office lehetőség,
  • önálló, kreatív munkakör,
  • stabil, biztos háttérrel rendelkező nagyvállalati környezet.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott