Festő kollégát keresünk - repülőgép szerkezeti elemek festésére Egerben

Jártas vagy a járműfényezésben? Akkor ez a te lehetőséged!

FESTŐT keresünk az egri RUAG-hoz!

Csatlakozz egy Magyarországon egyedülálló és ritka iparághoz, melyet Egerben a RUAG Aerostuctures Hungary Zrt. képvisel.

Cégünk utasszállító repülőgépek szerkezeti elemeinek összeállításával foglalkozik, legnagyobb megrendelőnk az Airbus. Bővülő csapatunkba keresünk munkatársat festő pozícióba!

Feladatok

Mit is fogsz csinálni?

  • előkészíted a terméket a festési eljáráshoz, helyenként maszkolod az alkatrészeket
  • szórási eljárással alumínium ötvözeteket fogsz festeni
  • az elemeket festés után ellenőrzöd, az esetleges hibákat dokumentálod

Elvárások

Nálunk TE vagy a befutó, ha:

  • Rendelkezel járműfényező végzettséggel vagy tapasztalattal
  • Ismered a szórási technológiával felhasznált anyagokat és a folyamat során használt berendezéseket
  • Magabiztosan használod a festékszóró pisztolyt
  • Vállalod a két műszakos munkavégzést
  • Igényes vagy a kezed alól kikerülő munkára

Amit kínálunk

  • Határozatlan szerződést és biztos munkahelyet kínálunk saját állományban
  • Különféle bónuszok
  • Havi 29.000 NETTÓ cafeteria juttatást és 25ft/km bejárás támogatást nyújtunk a dolgozóinknak
  • Év végi bónusz
  • Családias munkahelyi környezet és tiszta gyártócsarnok
  • Dolgozói programok: hamburger nap, közös fagyizás, farsang, palacsintázás, dolgozói nyereményjátékok
  • Tervezhető munkaidő, munkaidőkeret nélkül
  • Biztosítjuk számodra a munkaruhát

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott