Egri irodaházunkba recepciós munkatársat keresünk

MARSHALL Ablakgyár Kft.

Irodai adminisztrátor

Munkavégzés helye: Eger

2021. 11. 22.

A MARSHALL Ablakgyár Kft. 2007 óta a folyamatos fejlesztéseknek és sikeres értékesítési tevékenységének köszönhetően piaci pozícióját tekintve a legnagyobb ablakgyártók közé tartozik Magyarországon.

A cégünk a 2017-es évben új gyártóegységgel bővült Egerben.

Termékpalettánkon megtalálhatóak a műanyag nyílászárók, alumínium nyílászárók, függönyfalak, hő- és füstelvezető rendszerek, beltéri ajtók.

Feladatok

  • Vendégek fogadása, általános tájékoztatása
  • Általános adminisztrációs feladatok végrehajtása
  • Bejövő és kimenő levelek kezelése
  • Központi telefon kezelése (magyar és angol nyelven)

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Önmagára és környezetére igényes megjelenés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Magas színtű angol nyelvismeret írásban és szóban
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Kedves, mosolygós, segítőkész személyiség
  • Jó kommunikációs képesség szóban, írásban egyaránt

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Piacvezető cégnél hosszú távú, jól fizető, stabil munkahely
  • Kiemelkedően magas színvonalú munkakörülmények