Csiszolót keresünk Eger mellett tevékenykedő vállalathoz

PLATT 2003 Kft.

Betanított munka

Munkavégzés helye: Eger

2021. 11. 25.

Cégünkről:

A Platt 2003 Kft. néhány éve európai színtérre kilépő, 100% magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő vállalat.

A régió kiemelten elismert vállalkozásaként elsősorban lemezalkatrészek, gépburkolatok, lakossági kazántestek gyártása és szerelése területén szereztünk nagy tapasztalatot.

A gyártás és szállítás elsősorban osztrák és német piacra történik, magas minőségi követelmények betartásával és modern technológiák alkalmazásával.

Pozíció: csiszoló

Feladatok

  • Lemezfelületek, hegesztési varratok csiszolása

Elvárások

  • flex és rezgőcsiszoló magabiztos használata
  • precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság
  • monotónia tűrés

Amit kínálunk

  •  Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatás
  •  Bejárási támogatás,
  •  Stabil, biztos háttér
  •  Lendületes, jó csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és szívesen lennél aktív részese vállalatunk további dinamikus fejlődésének, kérjük, hogy küldd el önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott