Vízvezeték szerelőt keresünk az egri kórházba

A Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet azonnali kezdéssel teljes munkaidős, határozatlan idejű, egészségügyi szolgálati jogviszonyban történő foglalkoztatásra

műszaki területre keres vízvezeték szerelőt.

Jelentkezés: pályázati anyagát (fényképes önéletrajz, végzettséget igazoló okirat másolat) a kórház bármelyik portáján leadhatja, vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva elküldheti.

Érdeklődni telefonon a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon munkaidőben 7 – 15 óra között, Utassy Beatrix műszaki ügyintézőnél lehet.

Feladatok

  • A kórház műszaki igazgatója által megszabott feladatok elvégzése.

Elvárások

  • szakmunkás végzettség
  • pályakezdő is lehet
  • Magyar állampolgárság, egészségügyi alkalmasság
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, büntetlen előélet
  • covid oltási igazolás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott