Operátor állás a Mátra szívében, Sirokban

MFS Defense Zrt.
Sirok
2021. 09. 21.

A dinamikusan fejlődő siroki lőszergyár gyakorlott, képzett munkaerőt keres a meghirdetett munkakör betöltésére.

Egertől 25 km-re, a Mátrában található hazánk egyetlen nagy volumenű lőszergyára.

Jelentős hagyományokra alapozott biztos jövőt építünk, folyamatos fejlődésünk eredményeként egyre több piacot hódítanak meg a megbízható lőszereink, melyeket egyaránt gyártjuk katonai és vadászati, valamint sport célokra.

Gyárunk folyamatosan nő, új gyártósorokat telepítünk, új üzemcsarnokokat építünk, új termékeket vezetünk be, egyre nagyobb kapacitással termelünk.

Számítunk a tudásodra, megbecsüljük a munkádat, ha képességeidet ennek a speciális gyártási területnek a fejlesztésére szenteled. Várunk a csapatunkba!

Újonnan induló gyártósoraink üzemeltetéséhez munkatársat keresünk siroki gyárunkba, Operátor munkakörbe.

Feladatok

  • Különböző fémmegmunkáló- és csomagológépek kezelése, alapanyaggal való ellátása
  • Kezelőfelületek és a beállítások kezelése számítógépen keresztül paraméter átállítással
  • Mérőszámok, termelési hatékonyság nyomon követese, gépi hatékonyság biztosítása
  • A gépeken gyártott félkész termékek rendszeres minőségellenőrzése méréssel, idomszerezéssel
  • A gép és a munkaterület tisztán tartása
  • Az elvégzett napi feladatok dokumentálása
  • Hibák felismerése, és azok eszkalálása

Elvárások

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Fogékonyság az automatizált gépek kezelésére
  • Önállóság, megbízhatóság, jó problémamegoldó készség
  • Felelősség- és minőségtudat
  • Együttműködés a munkatársakkal, irányító és ellenőrző szakemberekkel

Előnyök

  • középfokú, illetve fémipari végzettség

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Hosszútávú, stabil munkahelyet saját állományban
  • Végzettségtől és tapasztalattól függően minimum br. 1350 Ft-os kezdő órabért
  • Éves cafetériát, ajánlási~, jelenléti~, termelési~ és évvégi bónuszt, törzsgárdajutalmat
  • Munkába járás támogatását nettó 15 Ft/km illetve plusz bruttó 28 Ft/km
  • Családias, tiszta és biztonságos környezetet
  • Ingyenes céges buszjáratokat több irányból
  • Munkaruhát és annak tisztíttatását
  • Túlóra vállalási lehetőséget
  • Betanítási folyamatot tréner segítségével
  • Céges rendezvényeket, vállalati ajándékokat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott