Peppino Étterembe keresünk pultos-felszolgáló pozícióba munkatársat, főállású munkaviszonyba

Peppino Étterem Kft.

Pultos

Munkavégzés helye: Eger

2021. 09. 13. 11:30

Éttermünkbe keressük azon a munkatársunkat aki szeret és tud is az emberekkel foglalkozni.

A csapatunkat szeretnénk bővíteni általad.

Mi megtartottunk mindenkit a COVID idelyén nem kell attól tartanod hogy mi lesz ha.

Feladatok

  • Italok kiadása pult renbe tétele, segítség a felszolgáló kollégának.

Elvárások

  • Angol nyelvtudás
  • Vendégorientált hozzá állás
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség

Előnyök

  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • Egri lakhely

Szertnénk ha befáradnál és face to face megbeszélnénk mindent.

Attól hogy sok pénzt kínálok hogy befáradj, nem biztos hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak ezért gyere be írj önéletrajzot, váltsunk egy pár szót hogy tudjuk egymásról amit szeretnénk.