Beszerzés, kontroll területre irodai munkatársat keresünk Egerben

A MARSHALL Ablakgyár Kft. 2007 óta a folyamatos fejlesztéseknek és sikeres értékesítési tevékenységének köszönhetően piaci pozícióját tekintve a legnagyobb ablakgyártók közé tartozik Magyarországon. Automata gépsorainkon gyártott minőségi termékeink országon túlnyúlóan is keresettek a márkanévnek köszönhetően. A cégünk a 2017-es évben új gyártóegységgel bővült Egerben. Termékpalettánkon megtalálhatóak a műanyag nyílászárók, alumínium nyílászárók, függönyfalak, hő- és füstelvezető rendszerek, beltéri ajtók.

Munkavégzés helye cégünk székhelyén Egerben, a Vincellériskola utca 3. szám alatt.

Csatlakozz Magyarország egyik legnagyobb nyílászárógyártó cégéhez! Várjuk jelentkezésed!

Feladatok

  • A Kft. gyártási folyamatához szükséges alapanyag: hőszigetelt üveg rendelése, rendeléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Meglévő beszállítókkal való kapcsolattartás, azok folyamatos versenyeztetésében való részvétel
  • Számlák ellenőrzése
  • Beszerzéshez kapcsolódó garanciás problémák kezelése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal

Elvárások

  • Fontos számunkra a kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban is
  • Precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előnyök

  • Idegen nyelvismeret
  • Műszaki beállítottság
  • Problémamegoldó szemlélet

Amit kínálunk

  • Piacvezető cégnél stabil munkahelyet biztosítunk
  • Kiemelkedően magas színvonalú munkakörülmények között végezheted a munkádat
  • Mérnöki végzettség nem feltétel, mentor programunk keretében lehetőséged nyílik a magabiztos betanulásra
  • Folyamatos tanulási lehetőséget, szakmai továbbképzéseket biztosítunk, hogy az aktuális, korszerű technológiákból, fejlesztésekből naprakész tudásod legyen
  • Heti rendszerességű angol oktatáson fejlesztheted angol tudásodat cégünkön belül

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Egyéb

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott