Erdőtelki PreBeton Zrt.-hez minőségbiztosítási munkatársat keresünk

Market Építő Zrt.

Egyéb munkalehetőségek

Munkavégzés helye: Erdőtelek

2021. 09. 14. 14:23

Az erdőtelki PreBeton Zrt. vasbetonelem előregyártó üzemébe, elhivatott, kiváló, minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MUNKATÁRS

pozícióba.

Feladatok

  • Gyártásközi ellenőrzések elvégzése és felügyelete
  • Rendszeres üzembejárások végrehajtása, helyesbítő és javító intézkedések kezelése
  • Bejövő árú ellenőrzés, beszállítói reklamációk kezelése, beszállítók fejlesztése
  • Reklamációkezelések, hibavizsgálatok, elemzések, javító intézkedések megvalósításában való közreműködés
  • Minőségirányítási rendszer kiépítése
  • A kiépített minőségbiztosítási rendszer előírásainak betartása, és betartatása
  • Együttműködés a kapcsolódó területekkel
  • Ellenőrzési utasítások, mérési jegyzőkönyvek, kimutatások, elemzések készítése az ISO 9001 szabvány szellemében

Elvárások

  • Közép vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 1-3 éves minőségbiztosítási tapasztalat
  • Előregyártásban szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság, adminisztrációs készség
  • Magas szintű MS Office ismeretek

Előnyök

  • ISO 9001 ismeret
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Project megvalósítás folyamatainak általános ismerete
  • Valamely vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos csapat
  • Kihívásokkal teli szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott