Beszerzési asszisztenst keresünk állateledel gyártó céghez

Pikopack Zrt.
Füzesabony
2021. 09. 02.

A Piko-Pet Food Kft. állateledel gyártó vállalkozás munkatársat keres az alábbi pozícióba:

beszerzési munkatárs

Feladatok

  • Készletfigyelés, rendelések feladása,  nyomon követése,
  • Kapcsolattartás beszállító és logisztikai partnerekkel,
  • Alap -,segédanyagok, illetve csomagolóanyagok beszerzése,
  • Anyagok raktározásával, szállításával és a piackutatással kapcsolatos feladatok elvégzése,
  • Hatékonyságnövelés és költségoptimalizálási projektekben való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség.
  • Magas szintű, tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Önálló munkavégzés, felelősségtudat és precizitás.
  • Kiváló kommunikációs és empatikus készség.
  • Megnyerő, magabiztos, proaktív egyéniség.

Előnyök

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Piko-Pet Food Kft.

További információ:

  • Zbiskó Gabriellánál a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon.

Jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott