CAD/CAM Technológus pozícióban munkalehetőség Egerben

Grif Tools Kft.
Eger
2021. 09. 02.

A Grif-Tools Kft. magyar tulajdonban lévő,  éves múlttal rendelkező, szegmensében piacvezető, egri székhelyű vállalat.

Csapatának bővítésére CAD/CAM Technológus kollégák jelentkezését várja.

Tapasztalt CNC-s vagy? Érdekel a CAD/CAM technológia és a legkorszerűbb szoftverek?

Szeretnél a többműszakos munkarend helyett normál nappali munkakörben dolgozni?

Feladatok

  • CAD/CAM technológia

Elvárások

  • rendelkezel friss, aktuális CAD/CAM tapasztalattal, és ezt a tudásodat fejleszteni is szeretnéd
  • igényes irodai munkakörnyezetre vágysz
  • szeretnél fiatalos csapatban dolgozni
  • nem hátrálsz meg az egyedi gyártás kihívásaitól
  • biztonságos, kiszámítható munkahelyre vágysz

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott