Webáruház termékfeltöltő álláslehetőség Noszvajon

Hang,-és fénytechnikai vállalkozásunkba keresünk ismételten egy új csapattagot.

Webáruház termékfeltöltő kollégánk változatos feladatot lát el, a termékek tesztelésétől, fotózástól kezdve a termékek webáruházunkba történő feltöltéséig.

Munkaidő: főállás

Munkába állás kezdete: azonnal

Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség: Középiskola

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Motivációs leveled, fényképes önéletrajzzal (bérigény megjelöléssel) a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Motivációs leveledben a következő kérdéseket mindenképpen válaszold meg benne:

  • Miért szeretnél váltani?
  • Mi az, ami felkeltette az érdeklődésedet a hirdetésünkben?
  • Dolgoztál-e már hasonló munkakörben?
  • Van-e bármilyen hangtechnikával kapcsolatos tapasztaltod?

Feladatok

  • Új termékek tesztelése/fotózása
  • Fotó szerkesztése (Photoshopban)
  • Webes termékfeltöltés
  • Termék szövegének megfogalmazása

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Magabiztos informatikai ismeretek (Excel, Word)
  • Precíz és eredményorientált munkavégzés
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Photoshop alapszintű ismerete

Előnyök

  • Photoshop ismerete
  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • Cégünk évről-évre stabil fejlődést mutat, hosszútávon is biztos, bejelentett munkát, és fiatalos, baráti hangulatú cégkultúrát ajánlunk.
  • Innovatív és támogató cégvezetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú karrier egy stabil cégnél
  • Értékteremtő feladatok, amikkel hozzájárulsz a cég további fejlődéséhez

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott