Minőségellenőrzési manager állás Egerben

e-Ventor Tech Kft.
Eger
Bruttó 500 000 Ft / Hónap
2021. 08. 02.

Amerikai piacra hardvert és szoftvert gyártó egri cég keres

Minőségellenőrzési Manager

pozícióba vezetői beosztásba munkatársat.

Kisszériás elektronikai gyártáshoz keresünk minőségbiztosításban jártas, elektronikai területen BSc szintű szakembert.

Fő feladatai a beszerzések szervezése, és az összeszerelési folyamat teljes minőségellenőrzése, a kész termék tesztelésének felügyelete.

Angol nyelv középfokú, beszélt használata feltétel.

Feladatok

  • A vállalat által gyártott termékek minőségszintjének strukturált ellenőrzése összegyűjtése.
  • Managementtel közösen minőségügyi célok (KPIok) meghatározása.
  • A minőségügyi célok nyomonkövetése, elérése.
  • Tesztelés megszervezése, felügyelete, teljeskörű levezénylése
  • Beszállítóktól vásárolt termékek, szolgáltatások minőségének ellenőrzése.
  • Beszállítói auditok végzése.
  • A termék és szolgáltatások minőségével kapcsolatos belső és külső jelentések elkészítése.
  • A vállalat minőségirányítási és minőségbiztosítási rendszerének felügyelete, működtetése, elemzése és folyamatos fejlesztése.
  • A gyártási minőség és a vevői / partneri elégedettség nyomon követése és fejlesztése.
  • Folyamatauditok végrehajtása.
  • Termékauditok irányítása.
  • Minőségbiztosítási módszerek alkalmazása.
  • Minőségi problémák megoldása.
  • A meglévő és az új termékek támogatása minőségügyi szempontból.
  • Hibaanalízissel kapcsolatos feladatok koordinálása.
  • Reklamációs információk begyűjtése és kezelése.

Elvárások

  • 5 év leinformálható releváns szakmai tapasztalat
  • Minimum BSc szintű végzettség
  • Angol nyelv – minimum tényleges középfokú tudás (első körben ellenőrizzük)
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Megbízhatóság
  • Tettrekészség
  • Proaktivitás
  • Rugalmasság
  • A járványügyi intézkedések (maszkviselés, kézmosás, fertőtlenítés, távolságtartás stb.) szigorú és következetes betartása nem okozhat gondot.

Előnyök

  • Anyanyelvi angol
  • BSc-nél magasabb végzettség
  • Egyéb nyelvek (első sorban német, orosz, spanyol) ismerete
  • IT affinitás (programozási és/vagy hardver iránti érdeklődés)

Amit kínálunk

  • 500.000 forint havi bruttó fix fizetés.
  • 8 órás, bejelentett munka.
  • Agria Parktól gyalog 5 perc távolságra.
  • Idegbajmentes, normális hangulatú munkahely.
  • Munkavégzéshez szükséges feltételeket, eszközöket biztosítjuk.

Ha magadra ismertél várjuk önéletrajzodat.

A kiválasztott jelöltekkel telefonon vesszük fel a kapcsolatot, sajnos idő és kapacitás hiányában a többi jelölt számára külön értesítést nem áll módunkban küldeni.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető