Egri üzemünkbe felület előkészítő kollégát keresünk

Gyere és csatlakozz fiatalos, lendületes csapatunkhoz!

Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség!

Egerben működő, folyamatosan növekvő üzemünkbe felület előkészítő kollégánkat keressük.

Feladatok

  • Betanítást végzünk!
  • Festék eltávolítással kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Festék eltávolító gép és környezetének tisztántartása
  • Szemcseszórási
  • Koptatási
  • Kézi zsírtalanítási feladatok elvégzése
  • munkavédelmi előírások fokozott betartása
  • kapcsolattartás a raktárral
  • az elvárásnak megfelelő dokumentálás

Elvárások

  • pontosság
  • önállóság
  • megbízhatóság

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Köszönjük!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott