Egerben készüléktervező pozícióban álláslehetőség

Grif Tools Kft.
Eger
2021. 08. 06.

A Grif-Tools Kft, Eger egyik legdinamikusabban fejlődő, magyar tulajdonú vállalkozása keres fiatal csapatába készüléktervező kollégákat!

Feladatok

  • egyedi elektronikai ipari célszerszámok tervezése
  • alkatrészek, összeállítások tervezése 2D/3D-ben
  • együttműködés az előkészítési és gyártási folyamat többi résztvevőivel
  • gyártási dokumentációk elkészítése
  • CNC programozás ismerete előnyt jelent!

Elvárások

  • meglévő vagy folyamatban lévő gépészmérnöki/mérnöki tanulmányok (esetleg technikusi végzettség)
  • CAD-CAM alapismeretek
  • Gyakorlatias, műszaki szemléletmód
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • Iparági szektorhoz képest kiemelt bérezés
  • 100%-ban bejelentett főállású munkaviszony, műszakpótlék, túlóra kifizetés
  • utazástámogatás 100%
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • tervezhető nyári, illetve téli leállás
  • szakmai és képességfejlesztő oktatás
  • folyamatos fejlődési lehetőség, izgalmakkal teli munkakör
  • fiatalos, kiváló csapat, igényes munkakörnyezet

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérem, abban az esetben küldje el fényképes önéletrajzát az oldalon keresztül.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott