Általános karbantartó munka Egerben

Társasházi karbantartó kollégát keresünk.

Megfelelő műszaki (elektromos, gépész vagy lakatos) végzettséggel rendelkezel.

Nem probléma, ha pályakezdő vagy, sőt örömmel vesszük jelentkezésedet!

Megbízhatóan látod el a munkádat és van B kategóriás jogosítványod, akkor jelentkezz és legyél te is a csapatunk tagja!

Munkavégzés helye: Eger, Füzesabony

Jelentkezés: Küldd el fényképes önéletrajzodat a fizetési igény megjelölésével Habzsánszky Norbert részére a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A munka kezdete azonnal.

Jelentkezési határidő: 2021. július 31.

Feladatok

  • napi/havi épület bejárások végrehajtása,
  • TMK jellegű karbantartási feladatok elvégzése,
  • problémák feltárása, ezek javítása, illetve ha a javítás nem elvégezhető a vezetőség értesítése a problémáról,
  • általános karbantartói feladatok elvégzése,
  • hibabejelentések kezelése és a javítások elvégzése

Elvárások

  • pontos, önálló munkavégzés,
  • számítógép felhasználói szintű ismerete,
  • rugalmasság, gyorsaság, precizitás.
  • jogosítvány

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott