Biológia szakos tanár munkatársat keresünk Egerben

Az Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet felvételt hirdet biológia-bármely szakos tanár munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege:

teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet

3300 Eger, Barkóczy út 5.

Feladatok

  • biológia tantárgy oktatása
  • természetismeret tantárgy oktatása
  • a tanári feladatok teljeskörű ellátása

Bérezés:

  • pedagógus életpálya szerint

Elvárások

  • fényképes, szakmai önéletrajz
  • a szaktárgy oktatására jogosító (középiskolai tanári) végzettség
  • magyar állampolgárság
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, büntetlen előélet

  • kémia vagy matematika vagy informatika szakos tanári szakképzettség megléte

A munkakör betölthetőségének időpontja:

  • A munkakör legkorábban 2021. augusztus 23. napjától tölthető be.

Jelentkezési határidő: 2021. augusztus 08.

Jelentkezés módja: az oldalon keresztül Légrádiné Kőházi Timeanál.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott