CNC gépkezelő állás egri cégnél, több műszakos munkarendben

ELSO Elbe Hungária Bt.

Az 1919-ben alapított Elbe csoport piacvezető a jármű- és gépgyártáshoz szükséges hajtásmegoldások gyártásában.
A globálisan működő vállalatcsoport összesen több mint 1100 alkalmazottat foglalkoztat Németországban, Olaszországban, Magyarországon, Brazíliában és az Egyesült Államokban.

A cégcsoport egri telephelyére keres munkatársakat azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

CNC GÉPKEZELŐ

Feladatok

  • Sebességváltó házak megmunkálása,
  • Kerék és tengely alkatrészek előesztergálása,
  • Kardán kihajtóperemek és csapágyperselyek gyártása.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség,
  • Többműszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk

  • Teljesítményarányos fizetés (termelési területen: alapbér+műszakpótlékok+ +termelési és minőségi prémiumok)
  • Eredményfüggő prémiumok
  • Cafetéria juttatások (étkezési utalvány, egészségpénztár, iskolakezdési támogatás, munkábajárás költségtérítése, sportolási lehetőség biztosítása)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott