Vodafone viszonteladói partner üzleteihez értékesítési vezető munkatársat keresünk

A Vodafone Magyarország Zrt. hivatalos partnerének Heves megyei üzleteihez (Heves, Hatvan, Tiszafüred, Mezőkövesd) értékesítési vezetőt keresünk.

Feladatok

  • A telekommunikációs cég üzleteiben az üzletvezetők, ügyfélszolgálati munkatársak, értékesítők munkájának szakmai irányítása.
  • Havi, heti célok munkatársak felé történő kommunikálása, nyomon követése.
  • Folyamatos jelenlét az üzletekben, támogatva a munkatársakat.
  • Új dolgozók szakmai betanításának koordinálása.
  • A telekommunikációs cég marketing stratégiájának végrehajtása az üzletekben.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Eredméynes értékesítési, értékesítési vezetői területen szerzett tapasztalat.
  • Munkatársak iránytásában szerzett vezetői tapasztalaotok
  • Haladó szintű számítástechnikai ismeretek. (Microsoft Office)
  • Kiváló kommuniációs, problémamegoldó- és stressztűrő képesség.
  • Nagyfokú önnállóság

  • Mobil, és vezetékes telekomminkációs területen szerzett tapasztalat.
  • Angol nyelv középfokű ismerete
  • Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalatok.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem (alapbér + jutalék + célprémiumok)
  • Céges autó, laptop, kedvezményes, korlátlan telefonálási lehetőség.
  • Fiatalos, barátságos, lendöletes csapat.
  • Hosszú távú, főállású munkaviszony

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető