Nagy múlttal rendelkező élelmiszeripari cég logisztikai munkatársat keres

Rádi Pékség Sütőipari Kft.

Logisztikai ügyintéző

Munkavégzés helye: Eger

2021. 06. 04. 13:40

Logisztikai munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Vevői rendelések teljeskürű feldolgozása a rendelés beérkezésétől a kiszállításig,
  • belföldi és külföldi áruszállítás koordinálása,
  • szállítások lebonyolítása,
  • termékek készletezése,
  • havi leltárokban való aktív részvétel, adatok rendszerbe való rögzítése, riportálása,
  • készletnyílvántartás vezetése, riportálása , statisztikák készítése,
  • szükséges dokumentumok kezelése,
  • elvégzett munkákkal kapcsolatos nyilvántartások pontos vezetése.

Elvárások

  • Középfokú végzettség,
  • legalább 1 év tapasztalat logisztika (ügyfélkezelés) rendelésfelvétel területen,
  • MS Office ismeretek
  • kiváló poblémamegoldó képesség,
  • jó kommunikációs készség,
  • önnáló és csapatban történő munkavégzés ,
  • kreativitás.

Előnyök

  • Egri lakóhely,
  • angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • jó csapat, fejlődési lehetőség.