Udvaros kollégát keresünk Egerben

PLATT 2003 Kft.

Udvaros

Munkavégzés helye: Eger

2021. 06. 26.

A Platt 2003 Kft magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő középvállalat.

Nyugat-európai nagyvállalatok beszállítójaként elsősorban pellet kazántest, mezőgazdasági és építőipari gépalkatrész gyártással és lemezmegmunkálással foglalkozik.

Gyártásunkban dolgozóink munkáját ipari robotok segítik.

Megbízható, dolgos, munkájára igényes

Udvarost keresünk

a Berva ipartelepen található több üzemből álló telephelyünkre, egyszerűsített foglalkoztatás keretében, napi 8 órában (munkaidő 6:00 – 14:00 óráig).

Főként Felsőtárkány / Berva lakótelep / Felnémet környékéről várjuk a jelentkezést.

Feladatok

  • udvaros feladatok elvégzése

Elvárások

  • precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • A beosztás megbeszélés szerint, rugalmasan történik.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el önéletrajzát az oldalon keresztül.

Érdeklődni telefonon is lehet, a telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.

Telefonszám megtekintése

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott