Beszerző munkatársat keresünk Egerben

PLATT 2003 Kft.

Anyaggazdálkodás, beszerzés

Munkavégzés helye: Eger

2021. 11. 25.

Bővülő csapatába

Beszerző munkatársat

keresünk.

A Platt 2003 Kft, 100% magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő vállalat.

Lemezalkatrészek, gépburkolatok, mezőgazdasági és építőipari gépek alkatrészei, lakossági kazántestek gyártásával és szerelésével foglalkozunk.

Feladatok

  • Árajánlatok bekérése és kezelése, árak nyomon követése, beszerzési költségek folyamatos optimalizálása
  • Beszerzési megrendelések ügyintézése vállalatirányítási rendszerben, a megrendelések nyomon követése a beszállítóktól a raktárig
  • Nemzetközi és magyar beszállítókkal történő kapcsolattartás, együttműködés
  • A beszállításokhoz kapcsolódó számlák ellenőrzése, jóváhagyása

Elvárások

  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban (alap feltétel)
  • Irodai számítástechnikai programok (Word, Excel, Outlook) magas szintű ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Rugalmasság, magasfokú precizitás
  • Megfelelő kommunikációs készség
  • Önálló, felelős munkavégzés képessége
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyök

  • Gyártó cégnél szerzett beszerzői tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Pénzügyi végzettség, jártasság

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónapos próbaidővel.
  • Biztos háttérrel rendelkező dinamikusan fejlődő társaság.
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség.

Ha pályakezdő vagy és nem szeretnél lehetőséget elszalasztani, téged is várunk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed valamint szívesen lennél csapatunk tagja és aktív részese vállalatunk további dinamikus fejlődésének, kérjük, hogy küldd el önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva, bérigény megjelölésével.