Egri cég precíziós egyedi célszerszám összeszerelő munkatársat keres

Grif Tools Kft.
Eger
2021. 06. 16.

A Grif-Tools Kft, Eger egyik legdinamikusabban fejlődő, magyar tulajdonú vállalkozása keres egyedi gyártású termékek összeszereléséhez munkatársakat!

Feladatok

  • egyedi gyártású precíziós célszerszámok önálló összeszerelése, rajz alapján
  • alkatrészek sorjázása
  • kis darabszámú megrendelések teljesítése
  • csomagolás

Elvárások

  • kézi szerszámok ismerete, és használata (menetfúró készülék, tolómérő, csavarbehajtó, állványos fúró, kézi és gépi sorjázó)
  • nagyfokú precizitás, minőségi, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság
  • tanulási képesség
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Iparági szektorhoz képest kiemelt bérezés
  • 100%-ban bejelentett főállású munkaviszony, túlóra, műszakpótlék
  • utazástámogatás 100%
  • tervezhető nyári, illetve téli leállás
  • hosszú távú munkavégzés
  • összeszokott, segítőkész csapat
  • CAD-CAM technológusok által támogatott munkavégzés
  • stabil, folyamatosan fejlődő piacvezető cég
  • munkaruha biztosítása

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, abban az esetben kérem, hogy küldje el fényképes önéletrajzát az oldalon keresztül.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott