Fenstherm Future Zrt. alumínium üzletágába, termelés oldalára ablakgyártó - szerelő munkatársakat keres

Fenstherm nyílászárók gyártójaként, folyamatosan fejlődő vállalkozásunk a

Fenstherm Future Zrt.

alumínium üzletágába, termelés oldalára

Ablakgyártó – szerelő munkatársakat keres!

Biztos háttér, 100%-ban magyar tulajdon; stabil, hosszú távú munkalehetőség.

Feladatok

  • Alumínium ablakszerkezetek betanított gyártási folyamatában elvégzendő feladatok precíz végrehajtása

Munkarend:

  • Egy műszakos (hétfőtől-péntekig 06:00 -14:00-ig)

Elvárások

  • Feladatok precíz végrehajtása

Előnyök

  • CNC munkafolyamatok ismerete
  • Lakatos vagy hegesztő szakmunkás iskolai végzettség
  • Alumínium ablakgyártásban való tapasztalat
  • Műanyag ablakgyártásban való tapasztalat

Munkavégzés helye: Füzesabony, Herbária út 10.

Várjuk azok jelentkezését, akik stabil, hosszú távú munkalehetőséget keresnek.

A napi munkát, összetartó, segítőkész, optimista csapatban biztosítjuk.

Jelentkezhetnek, személyesen telephelyünkön (a cím bejelentkezés után tekinthető meg), vagy várjuk fényképes önéletrajzaikat az oldalon keresztül 2021.május 31.-ig.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott