Raktárkezelő álláslehetőség Füzesabonyban, két műszakos munkarendben

Pikopack Zrt.
Füzesabony
2021. 10. 01.

A Pikopack Zrt. a konzerves állateledel gyártással foglalkozó területére raktárkezelő munkatársat  keres 2 műszakos munkarendbe.

Munkavégzés helye: Füzesabony

Önéletrajzát az oldalon keresztül várjuk:

További információ a következő telefonszámon kérhető (a telefonszám bejelentkezés után látható).

Feladatok

  • a beérkezett anyagok minőségi és mennyiségi  átvétele,
  • anyagok nyilvántartásba vétele, azok  naprakész vezetése,
  • a bevételezett anyagok szakszerű tárolása, kezelése,
  • gyártáshoz szükséges anyagok  előkészítése, kiadása,
  • készletellenőrzés, leltározás,

Elvárások

  • középfokú végzettség,
  • raktári tevékenységben szerzett gyakorlat,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Excell alapos ismerete,
  • megbízhatóság, precizitás, önállóság,
  • elkötelezettség,

Előnyök

  • Abas vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag ( cafetéria)
  • stabil vállalati működés, támogató vállalati kultúra
  • betanulás biztosítása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott