CNC gépkezelő (élhajlító gépkezelő) álláslehetőség Egerben

PLATT 2003 Kft.

Gépkezelő

Munkavégzés helye: Eger

2021. 11. 25.

Cégünkről:

A Platt 2003 Kft. magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő középvállalat.

Nyugat-európai nagyvállalatok beszállítójaként elsősorban pellet kazántest, mezőgazdasági és építőipari gépalkatrész gyártással és lemezmegmunkálással foglalkozik.

Gyártásunkban dolgozóink munkáját ipari robotok segítik.

Légy tagja sikeres csapatunknak, várunk CNC gépkezelő pozícióba!

Feladatok

  • CNC/NC vezérlésű élhajlító gépen hajlítási feladatok elvégzése:
    • gépen történő átállások, beállítások elvégzése
    • önálló szerszámkiválasztás
    • kész munkadarabok levétele
  • Gép alapszintű karbantartása
  • Munkavégzésének minőségellenőrzése
  • Sablonok kezelése, áttekinthető tárolása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • CNC/NC vezérlésű gépek ismerete
  • Tolómérővel és szögmérővel történő pontos mérési ismeretek
  • Műszaki rajzolvasási készség, térlátás
  • Számítógépes ismeretek
  • Precizitás, önálló munkavégzés

Előnyök

  • Szakirányú, fémipari végzettség (pl. gép/karosszéria lakatos, esztergályos, marós, autószerelő, stb.)
  • Lemezmegmunkálással kapcsolatos alapismeretek és gyakorlat

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Jelenléti bónusz
  • Béren kívüli juttatások (SZÉP kártya)
  • Bejárási támogatás
  • Munkaruhát biztosítunk számodra
  • Céges programok, rendezvények
  • Dolgozói jutalmazási rendszerek
  • Fiatal, lendületes jó csapat
  • Családias munkakörnyezet

Pályakezdő kollégák jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és szívesen lennél aktív tagja csapatunknak, kérjük, hogy küldd el önéletrajzod az oldalon keresztül.

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!