A mezőkövesdi Kovács Kft bővülő kovácsüzemi csapatába szerszámelőkészítőt keres

Kovács Kft.
Mezőkövesd
2021. 04. 29.

A Kovács Kft dinamikusan fejlődő mezőkövesdi családi vállalkozás. 1993-as megalakulásunk óta célunk a folyamatos fejlődés és a stabil vállalati környezet megteremtése. Autóipari beszállítóként fő területeink a kovácsolás, a forgácsolás és a fémmegmunkálás. Jelenleg több, mint 400 kollégával dolgozunk együtt.

Növekvő megendelési állományunk teljesítéséhez bővülő csapatunkba azonnali belépéssel keresünk kovácsüzemi szerszámelőkészítő kollégát.

Feladatok

  • A technológiai utasításoknak megfelelően a  kovácsológép szerszámainak előszerelése kazettába
  • Zömítő, előalakító és készrealakító szerszámok pozícióba helyezése
  • A szerszámoknak az előírt hőmérsékletre hevítése
  • A kovácsoló szerszámok ellenőrzése
  • A használt szerszámok tisztítása, rendszerezése

Elvárások

  • szakmunkás bizonyítvány
  • fémipari ismeretek
  • tolómérő ismerete
  • megbízható munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • jó fizikai állapot

Előnyök

  • fémipari végzettség
  • fémipari tapasztalat
  • kovácsológép kezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszú távú, biztos munkavégzés egy stabil, fejlődő cégnél
  • a szakmai tapasztalat növekedésével lehetőség kovácsológép kezelő munkakör betöltésére
  • törvényi előírásokhoz képest magasabb műszakpótlék (délutános és éjszakás)
  • alapbéren felüli mozgóbér
  • munkába járás térítése15 Ft/km díjjal
  • cafetéria juttatás a próbaidő lejárta után
  • évente prémium kifizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott