Villamos karbantartási technikus kollégát keresünk mezőkövesdi munkavégzésre

Az MDA Hungary Kft. egy nemzetközi háttérrel rendelkező, fiatalos, dinamikus vállalat.

Üzemünkben alumínium hűtő alkatrészeket gyártunk autóipari vevőink számára, akik között számos luxusautó gyártó is szerepel.

Folyamatosan bővülő mezőkövesdi csapatunkba villamos karbantartó technikus munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Tervezett és nem tervezett villamos (kisfeszültségű) karbantartási munkák elvégzése.
  • Felmerülő mechanikus karbantartási munkákban való részvétel.
  • Fél éves-, éves nagy karbantartásokon való részvétel.
  • Kapcsolattartás társosztályokkal.

Elvárások

  • Technikusi végzettség.
  • Több műszakos munkarend vállalása.

Előnyök

  • Autóiparban szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés.
  • Kiemelt összegű éves Cafeteria és egyéb juttatások.
  • Kiemelt munkába járási költségtérítés.
  • Rekreációs lehetőségek (edzőterem-, uszoda-, masszázs bérlet).
  • Vállalati rendezvények (családi nap, nyári tábor gyermekeknek, egészségügyi szűrőnapok).
  • Pozitív munkahelyi légkör, dinamikus csapatmunka.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott