Egri élelmiszeripari cégünk irodavezetőt vagy tapasztalt adminisztrátort keres

Ledora Plus Kft.

Irodai adminisztrátor

Munkavégzés helye: Eger

2021. 05. 07. 11:41

Élelmiszeripari cégünk új telephelyére keresünk irodai adminisztrációban jártas kollégát. Az ideális jelölt magabiztosan kezeli az irodai szoftvereket, precíz és pontos adatszolgáltatásra képes és gazdája tud lenni egy termelő üzem be- és kimenő dokumentumforgalmának.

Feladatok

  • Az üzem működéséhez kapcsolódó levelezések, szállítók, számlák és egyéb dokumentációk kezelése, továbbítása
  • Adatrögzítés
  • Naprakész nyilvántartások vezetése
  • Adatszolgáltatások a vezetőség felé
  • Összességében a termelési folyamat támogatása

Elvárások

  • Legalább érettségi bizonyítvány szükséges
  • Irodai munkában szerzett tapasztalat elengedhetetlen
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat nagy előny
  • Bármilyen termelő üzemben szerzett tapasztalat előny
  • Idegen nyelv(ek) (angol-német) ismerete előny

Amit kínálunk

  • Korrekt bérezést és hosszútávú munkalehetőséget kínálunk egy igazi csapat részeként
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!