Lejárt hirdetés

CNC gépkezelő és programozó feladatokra munkatársat keresünk Egerben

Mediox Orvosi Műszergyártó Kft.

Operátor

Munkavégzés helye: Eger

1970. 01. 01. 01:00

Munkakör megnevezése: CNC gépkezelő és programozó

Munkaidő: teljes (napi 8 óra), határozatlan időre, két műszakos munkarendben

Munkavégzés helye: Eger, Berva völgy

Feladatok

  • A CNC szerszámgépek programozása, kezelése, működtetése, felügyelete
  • A megmunkálási folyamatok végrehajtása a gyártási bizonylaton lévő méret és minőségi előírások megtartása mellett
  • Gyártásközi mérések végrehajtása és dokumentálása
  • Gépkarbantartással kapcsolatos feladatok ellátása; előírt karbantartási műveletek végrehajtása
  • Munkakörnyezet rendben és tisztán tartása
  • A gyártáshoz kapcsolódó bizonylatok kezelése a minőségirányítási rendszerben leírtaknak megfelelően

Elvárások

  • Szakirányú végzettség: forgácsoló, esztergályos, CNC gépkezelő
  • Műszaki rajzolvasásának képessége
  • pontos, precíz munkavégzés
  • Megmunkálógépen szerzett tapasztalat
  • Cnc programozás ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!