Betanított gépkezelő állás Egerben

Mediox Orvosi Műszergyártó Kft.

Betanított munka

Munkavégzés helye: Eger

2021. 04. 13. 12:31

Keressük új kollégánkat az alábbiak szerint:

Munkakör megnevezése: Betanított gépkezelő

Munkavégzés helye: Eger, Berva vögy 6os épület

Munkaidő, Munkarend: napi 8 óra (heti 40 óra) több műszakos munkarendben

Jelentkezés módja: kizárólag fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajz küldésével a betölteni kívánt munkakör megjelölésével.

Feladatok

  • A  gyártásban használt gépek kezelése, működtetése és felügyelete,
  • Gépkarbantartással kapcsolatos feladatok ellátása; előírt karbantartási műveletek végrehajtása,
  • Munkakörnyezet rendben és tisztán tartása,
  • A gyártáshoz kapcsolódó bizonylatok kezelése a minőségirányítási rendszerben leírtaknak megfelelően,

Elvárások

  • Pontos, precíz munkavégzés,

Előnyök

  • Megmunkálógépen vagy lézerező gépen szerzett tapasztalat,
  •  Forgácsoló, esztergályos, CNC gépkezelő végzettség,
  • Műszaki rajzolvasásának képessége,