Műszaki projektirányító állás egri vagy budapesti munkavégzéssel

ÉMÁSZ Hálózati Kft.

Villamosmérnök

Munkavégzés helye: Eger

2021. 04. 13. 15:05

Feladatok

Amire az energiádat fordítanod kell:

  • A 132 kV/KÖF alállomások, KÖF kapcsolóállomások, illetve azok egyes elemeinek létesítési, felújítási, karbantartási munkáinak projekt szintű irányítása primer és szekunder szakterületeken, az alábbiak szerint:
  • A projektek előkészítése: időterv, erőforrás terv, organizációs terv és pénzügyi terv készítése a felvonulási terület előkészítésétől az üzembe helyezésig.
  • A projektek munkával kapcsolatban részt vesz a helyszíni egyeztetéseken, megbeszéléseken, levelezésekben, és képviseli a hatályos jogszabályok és szabványok betartását, a Társaság vonatkozó előírásait és érdekeit.
  •  Gondoskodik az információ áramlásáról az osztályon, illetve az együttműködő külső / belső szervezetekkel.
  • A vállalt határidőket betartja/betartatja, a munkák folyamán kezeli a felmerülő akadályokat, megoldási javaslatot tesz.
  • Elszámolási egységek műszaki tartalmának és költségstruktúrájának kialakítása, folyamatos nyomon követése és változásvezetése
  • A feladat teljesülése után lebonyolítja a vonatkozó előírásoknak megfelelő végelszámolást.
  • Rekonstrukciós munka esetén a tervfeladatot a vonatkozó előírásoknak megfelelően a nyilvántartási rendszerek alapján és helyszíni bejárással ellenőrzi, minősíti, értékeli, szükség esetén módosítását, pontosítását kezdeményezi. A feladat kiterjed a tervezési szükségletre, a műszaki tartalomra és a költségekre egyaránt.
  • A projekt munkák megvalósítását, havi, heti szinten ütemezi és gondoskodik az ütemezés nyomon követéséről és betartásáról, betartatásáról.
  • A projekt munkák elvárásoknak megfelelő megvalósításáról gondoskodik, az egyes munkafázisokat előkészíti, adatokat szolgáltat, szerződést köt és kezel. A vonatkozó előírások mentén gondoskodik a megvalósítás feltételeinek megteremtéséről, ill. támogatást nyújt azokban (pl: anyagbiztosítás, feszültség-mentesítés, munkaterület, engedélyek).

Elvárások

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú – villamosmérnöki, erősáramú szakirányú végzettség
  • 3 - 5 év villamos iparban eltöltött szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Minőségtudatosság, elkötelezettség a minőség iránt, proaktivitás
  • Kiváló prezentációs készség
  • Felelősségtudatosság, együttműködés

Amit kínálunk

Amiért megéri az energiabefektetés:

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér

Hol fogsz dolgozni?

  • Eger vagy Budapest

Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, regisztrálj weboldalunkon:

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott