Kiemelt bérezéssel szerkezet összeállító lakatos munkatársat keresünk felvételre

A Schoen + Sandt Hungary Kft. a megnövekedett feladatai ellátására szerkezet összeállító lakatos munkatársat keres.

Feladatok

  • Szerkezet összeállító lakatos feladatok elvégzése 1 műszakos munkarendben
  • Műszaki és minőségi elvárások betartása, a gyártási folyamat ezek alapján történő kivitelezés
  • Műszakirajzok olvasása és ez alapján önálló munkavégzés egyedi gyártásban

Elvárások

  • szakirányú végzettség ( fémipar, gépipar)
  • normál acélok hegesztésében jártasság
  • MIG, MAG fogyóelektródás, Ar - széndioxid védőgázas hegesztési tapasztalat
  • ívhegesztői minősítés
  • Műszakirajz olvasási ismeretek
  • Méréstechnikai alapismerete

Előnyök

  • Több éves összeállítói tapasztalat egyedi gyártásban

Amit kínálunk

  • Kiemelt egyéni bérezés,  megállapodás alapján
  • 15 Ft /km üzemanyag támogatás vagy távolsági bérlet 86 % támogatása ill. helyi bérlet 100%-os támogatása
  • Élet, Baleset – és betegbiztosítás
  • Ingyenes munkaruha és annak tisztítása
  • SZÉP kártyára étkezési támogatás
  • Stabil hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikusan fejlődő munkahely
  • Céges Családi nap
  • Azonnali munkába állási lehetőség, bejelentett munkaviszony

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott