Álláslehetőség elektromos karbantartónak Egerben

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Feladatok

Milyen feladatok várnak rád ebben a munkakörben?

  •  Termelésben található gépek, berendezések karbantartása ( CNC megmunkáló központok, szerelő munkahelyek, végátvételi padok )
  • Javításhoz szükséges anyagok műszaki specifikációjának meghatározása
  • Fejlesztési javaslatok megfogalmazása, ezek megvalósításában való részvétel

Elvárások

Melyek az elvárásaink?

  • Szakirányú végzettség: középfokú elektronikai végzettség
  • Elektronikai és Gépészeti ismeretek ( CNC berendezések, automatizált rendszerek )
  • CNC és PLC vezérlések ismerete
  • Számítógépes ismeretek
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság, pontosság, terhelhetőség
  • Több műszakos munkarendben való munkavégzés
  • Szükség esetén túlórázás a hiba elhárítása érdekében

Előnyök

  • Angol és/vagy német nyelv alapfokú ismerete

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség, modern berendezések, környezet;
  • Támogató, szakértő csapat;
  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag

Amennyiben hírdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük juttassa el fényképes önéletrajzát:

  • A cím bejelentkezés után tekinthető meg.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német
  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott