CNC forgácsoló/maró gépkezelő álláslehetőség mezőkövesdi munkavégzéssel

Kovács Kft.
Mezőkövesd
2021. 02. 26.

A Kovács Kft Mezőkövesden 1993-tól működő, folyamatosan fejlődő családi vállalkozás. Autóipari beszállítóként fő tevékenységi körünk a kovácsolás, a forgácsolás és a fémmegmunkálás. Cégünket a folyamatos fejlődés jellemzi. Jelenleg több, mint 400 kollégával dolgozunk.

Bővülő csapatunkba keresünk új kollégákat CNC forgácsoló/maró munkakörbe.

Feladatok

  • CNC forgácsoló/maró gépek kezelése, korrekciózása, szerszámok cseréje
  • A gyártott darabok előírások szerinti minőségellenőrzésének elvégzése
  • A gyártás és mérések dokumentálása
  • Géphibák jelzése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Eszterga/maró gépen szerzett tapasztalat
  • Méréstechnika, mészőeszközök ismerete
  • Műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Műszaki érzék, gyakorlatiasság
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Jó hangulatú csapat, szakmai támogatás
  • Hosszú távú munkavégzés bejelentett munkahelyen
  • Klimatizált gyártócsarnok
  • Munkába járás támogatása 15 Ft/km elszámolásával
  • Emelt műszakpótlékok
  • Mozgóbér
  • Cafetéria
  • Prémium

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Többműszakos