Lejárt hirdetés

Betanított gépkezelő állás Egerben alkalmi munkavállalással

Mediox Orvosi Műszergyártó Kft.

Betanított munka

Munkavégzés helye: Eger

1970. 01. 01. 01:00

Alkalmi munkavállalót keresünk az alábbiak szerint:

Munkakör megnevezése: Betanított gépkezelő

Munkavégzés helye: Eger, Berva vögy 6os épület

Munkaidő, Munkarend: Egyszerűsített foglalkoztatás

Feladatok:

  • A  gyártásban használt gépek kezelése, működtetése és felügyelete
  • Gépkarbantartással kapcsolatos feladatok ellátása; előírt karbantartási műveletek végrehajtása
  • Munkakörnyezet rendben és tisztán tartása
  • A gyártáshoz kapcsolódó bizonylatok kezelése a minőségirányítási rendszerben leírtaknak megfelelően

Elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyök:

  • Megmunkálógépen vagy lézerező gépen szerzett tapasztalat
  •  Forgácsoló, esztergályos, CNC gépkezelő végzettség
  • Műszaki rajzolvasásának képessége

Jelentkezés módja: kizárólag fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajz küldésével a betölteni kívánt munkakör megjelölésével