Kőműves álláslehetőség Eger és környékén

Az egri székhelyű Variabau Kft. Kőműves munkakörökbe keres kollégát Eger és környékére kivitelezési munkájához.

Egyéb információ az állásról:

  • munkavégzés helye : Eger, és környéke
  • munkaviszony: határozatlan
  • munkaidő: teljes

Fényképes önéletrajzzal. Kérem jelölje meg melyik telephelyre kívánja beadni pályázatát

Feladatok

  • A kőműves feladata az épületek és épületrészek létesítése, javítása, karbantartása, felújítása és bontása.
  • értelmezni a rendelkezésre álló műszaki dokumentáció tartalmát,
  • betartani az építési technológiai folyamatok sorrendiségét,
  • meghatározni a munkavégzéshez szükséges anyagok mennyiségét,
  • falazási munkát végezni, falazati rendszereket alkalmazni,
  • kézi és gépi vakolási munkát végezni,
  • egyszerű falazó és vakoló állványt építeni, ellenőrizni, bontani,
  • beton és vasbeton szerkezetet készíteni,
  • elkészíteni egyszerű vasbeton szerkezet vasalását,
  • hagyományos zsaluzatot készíteni, ellenőrizni és bontani,
  • korszerű zsaluzatot szerelni, ellenőrizni, bontani és karbantartani,
  • talajpára, talajnedvesség elleni szigetelést készíteni,
  • épületeket és épületrészeket hang- és hőhatás ellen szigetelni,
  • térburkolatot készíteni,
  • elhelyezni a nyílászárót,
  • bontási, átalakítási munkát végezni,

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • önálló munkavégzésre képes személyiség
  •  „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • korszerű munkaeszközök
  • hosszú távú munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános