A mezőkövesdi Kovács Kft megnövekedett megrendelései teljesítéséhez kovácsoló gépkezelőket keres

Kovács Kft.
Mezőkövesd
2021. 04. 29.

A Kovács Kft dinamikusan fejlődő mezőkövesdi családi vállalkozás. 1993-as megalakulásunk óta célunk a folyamatos fejlődés és a stabil vállalati környezet megteremtése. Autóipari beszállítóként fő területeink a kovácsolás, a forgácsolás és a fémmegmunkálás. Jelenleg több, mint 400 kollégával dolgozunk együtt.

Növekvő megendelési állományunk teljesítéséhez bővülő csapatunkba azonnali belépéssel keresünk kovácsoló gépkezelőket.

Feladatok

  • kovácsológép kezelése,
  • gyártott termékek technológiai utasításoknak megfelelő mérése,
  • a gyártáshoz kapcsolódó dokumentációk vezetése,

Elvárások

  • szakmunkás bizonyítvány,
  • fémipari ismeretek,
  • tolómérő ismerete,
  • megbízható munkavégzés,
  • 3 műszakos munkarend vállalása,
  • jó fizikai állapot,
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk,

Előnyök

  • fémipari végzettség,
  • fémipari tapasztalat,
  • kovácsológép kezelésében szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk

  • hosszú távú, biztos munkavégzés egy stabil, fejlődő cégnél,
  • a szakmai tapasztalat növekedésével lehetőség minőségellenőri munkakör betöltésére,
  • törvényi előírásokhoz képest magasabb műszakpótlék (délutános és éjszakás),
  • alapbéren felüli kovácspótlék,
  • alapbéren felüli mozgóbér,
  • munkába járás térítése15 Ft/km díjjal,
  • cafetéria juttatás a próbaidő lejárta után,

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott