Lejárt hirdetés

A mezőkövesdi Kovács Kft megnövekedett megrendelései teljesítéséhez kovácsoló gépkezelőket keres

Kovács Kft.

Gépszerelő, gépkezelő

Munkavégzés helye: Mezőkövesd

1970. 01. 01. 01:00

A Kovács Kft dinamikusan fejlődő mezőkövesdi családi vállalkozás. 1993-as megalakulásunk óta célunk a folyamatos fejlődés és a stabil vállalati környezet megteremtése. Autóipari beszállítóként fő területeink a kovácsolás, a forgácsolás és a fémmegmunkálás. Jelenleg több, mint 400 kollégával dolgozunk együtt.

Növekvő megendelési állományunk teljesítéséhez bővülő csapatunkba azonnali belépéssel keresünk kovácsoló gépkezelőket.

Feladatok

  • kovácsológép kezelése
  • gyártott termékek technológiai utasításoknak megfelelő mérése
  • a gyártáshoz kapcsolódó dokumentációk vezetése

Elvárások

  • minimum szakmunkás bizonyítvány
  • fémipari ismeretek
  • tolómérő ismerete
  • megbízható munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • jó fizikai állapot
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyök

  • fémipari végzettség
  • fémipari tapasztalat
  • kovácsológép kezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszú távú, biztos munkavégzés egy stabil, fejlődő cégnél
  • a szakmai tapasztalat növekedésével lehetőség minőségellenőri munkakör betöltésére
  • törvényi előírásokhoz képest magasabb műszakpótlék (délutános és éjszakás)
  • alapbéren felüli kovácspótlék
  • mozgóbér
  • munkába járás térítése15 Ft/km díjjal
  • cafetéria juttatás a próbaidő lejárta után

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott